ÚVOD PRE ŽIAKOV PRE UCHÁDZAČOV ŽIVOT NA ŠKOLE KONTAKTY
Návrat na Akcie v šk. roku 2020/2021

TATRATEA AWAY DRINK CHALLENGE 2021

18.4.2021

        Tento týždeň sa naši žiaci zapojili do online súťaže, ktorú organizuje KARLOFF, s.r.o., garantom súťaže je Slovenská barmanská asociácia.
Názov súťaže je TATRATEA AWAY DRINK CHALLENGE 2021. V tejto nepriaznivej dobe, keď COVID ovplyvňuje život celého sveta, nás to veľmi potešilo. V rámci súťaže je potrebné pripraviť Take Away Drink inšpirovaný obľúbeným mestom alebo miestom. Hlavnou surovinou je Tatratea 52% Original.
Take away drink má byť dopredu pripravený vo fľaši, ploskačke, keep –cupe alebo inou uzatvárateľnou nádobou, nahrať videozáznam a vložiť ho na svoj profil verejne na Instagrame.
Našu školu reprezentujú Filip Ferenčák a Timea Čurillová. Do súťaže sa zapojili aj absolventi našej školy: Mária Šmídová a Jakub Ringoš, ktorí často reprezentovali našu školu na barmanských súťažiach počas štúdia. Všetkým držíme palce.
Súťažné videa si môžete pozrieť na Instagrame na ich osobných profiloch: @filipferencakoficial, @timea.curillova , @jakubringos1, @mariasmidova. Budeme vám vďační za ich podporu. Za prípravu a prezentáciu všetkým veľmi pekne ďakujeme.


                                                                                                       Bc. Janka Laciňáková

Ubytovacie a stravovacie služby

Elektronická žiacka knižka

Počet návštev