ÚVOD PRE ŽIAKOV PRE UCHÁDZAČOV ŽIVOT NA ŠKOLE KONTAKTY
Návrat na Súťaže v šk. roku 2019/2020

Young Bartenders Talent 2019 Bratislava.

       V dňoch 09.12.2019 – 11.12.2019 sme sa zúčastnili finále 1. ročníka vzdelávaco súťažného projektu pre študentov SOŠ a HA na Slovensku: „ST. Nicolaus Young Bartenders Talent 2019". Organizátorom súťaže bola ST.NICOLAUS - trade a. s. a Slovenská Barmanská Asociácia. Garantom Tomáš Gyén ambasádor St. Nicolaus . Projekt bol predstavený pedagógom v Liptovskom Mikuláši, následne sa na našej škole konal workshop, na základe ktorého postúpili do finále Mária Šmídová a Romana Rusnáková.
        Finále súťaže trvalo 2 dni v priestoroch Hotela Bratislava a v Mirror Bare v priestoroch hotela Radisson Blu Carlton. Prvý deň sa konali worshopy s ambassadorom, brand managermi, barovými osobnosťami, tastingy, tour de bar. Večer nám spestrili návštevou Vianočných trhov na Hviezdoslavovom námestí. Mali sme možnosť ochutnať výborne hot drinky v stánku ST. NICOLAUS. Druhý deň sa realizovala súťaž.
        Dievčatá si v prvý deň vylosovali poradie a v časovom limite 60 minút zostavili signature drink z mystery marketu, black boxu na báze Borovičky DOMOVINA. Po uplynutí časového limitu súťažiaci barman odovzdal vyplnený formulár s receptúrou – po odovzdaní už nebola možná zmena receptúry. Úlohou súťažiacich bolo čo najviac upútať pozornosť hosťa, príbehom alebo inou formou. Cieľom okrem rozvoja flexibility, kreativity bol aj rozvoj kompetencie v oblasti komunikácie, schopnosti predať čo najviac inovatívnych drinkov, upútať zákazníkov.
        Domovina je kvalitná slovenská borovička s výnimočnou chuťou. Pri výrobe sa použili čierne borievky, ktoré sú menej sladké ako červené, ale sú aromatickejšie. DOMOVINA borovička vás očarí vyváženou, sviežou vôňou a bohatou borievkou chuťou. Špecialitou etikety dizajnovej fľaše je obojstranná tlač – z vonkajšej strany ju zdobia kresby R. Cigánika, z vnútornej je príbeh o domovine ilustrovaný krajinnou fotografiou T. Hulíka. Podľa jednotlivých druhov destilátov krajina na etikete poukazuje na slovenský región, v ktorom má nápoj najsilnejšiu tradíciu. Samotný obal nového prémiového radu Domovina získal ocenenie Obal roka 2019 v kategórii nápoje.Etiketa na borovičku DOMOVINA je víťazom svetovej obalovej súťaže WorldStar Award 2020 Vymakaný obojstranný dizajn a technologický oriešok s vrstvením troch materiálov cez seba si cenu zaslúži!
        Domov sme sa vrátili obohatení o nové vedomosti a zručnosti, so skvelou predvianočnou náladou a novými kamarátmi. Dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Boli ste vynikajúce.
       


                                                                                                                  Bc. Janka Laciňáková


Krytá plaváreň - informácie

Ubytovacie a stravovacie služby

Elektronická žiacka knižka

Počet návštev