ÚVOD PRE ŽIAKOV PRE UCHÁDZAČOV ŽIVOT NA ŠKOLE KONTAKTY
Návrat na Aktivity v šk. roku 2018/2019

Lyžiarsky kurz

       Zima tohto roku ukázala svoju pravú tvár. Nadelila nám poriadnu snehovú nádielku, z ktorej sa tešili nielen prevádzkovatelia lyžiarskych stredísk, ale všetci vyznávači zimných športov. V takýchto ideálnych zimných podmienkach sa v lyžiarskom stredisku Plejsy konal lyžiarsky kurz študentov našej školy. Pre väčšinu zúčastnených študentov bol tento kurz prvým kontaktom z lyžovaním. Obavy prvých dni vystriedala radosť z úspešne zvládnutých oblúkov a zjazdov. Po nesmelých začiatkoch neostal nikto, kto by nezvládol jazdu na vleku, základy lyžovania a jazdu na náročnejšom svahu. Na záver kurzu všetci zvládli lyžovanie bez akýchkoľvek problémov. Víťazmi záverečných lyžiarskych pretekov sa stali Kristián Piok z II.C, z dievčat Vanesa Hebelková z II.B. Titul skokan lyžiarskeho kurzu si odniesla Martina Paľonderová z II.B triedy.
        Dennému programu na svahu konkuroval večerný program na hoteli. Spoločenské akcie rozvíjali kreativitu žiakov a upevňovali kolektívneho ducha.
        Môžeme skonštatovať, že lyžiarsky kurz splnil svoju úlohu. Študenti si na kurze osvojili základy lyžovania a odniesli si aj veľa zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať.


                                                                                                                  PaedDr. Ladislav Baluch


Krytá plaváreň - informácie

Ubytovacie a stravovacie služby

Elektronická žiacka knižka

Počet návštev